Witamy w Naszym sklepie internetowym wszystkich entuzjastów i miłośników napojów alkoholowych.

W Naszej bogatej ofercie odnajdziecie Państwo rozmaite trunki z niemal całego świata. W szczególności rekomendujemy Państwu wódki krajowe i zagraniczne oraz mocne alkohole jak koniak, brandy, whisky, tequilę i rum. Natomiast smakoszom i amatorom wina proponujemy szeroki wybór win z regionów całego świata, w tym wina czerwone, białe, różowe, musujące oraz szampany.

Warto podkreślić, iż posiadamy wieloletnie doświadczenie w dystrybucji alkoholi, wyrobów tytoniowych, jak również cygar oraz kawy. Od 30 lat zbieramy doświadczenie, poznajemy gusta naszych klientów i wzbogacamy ofertę o topowe marki z całego świata. Naszą podstawową dewizą jest uniwersalność.

Obsługując tak wymagające rynki zoptymalizowaliśmy nasz asortyment, aby trafić w gusta każdego klienta. Nasza oferta zawiera zatem pozycje popularne - tj. światowe i lokalne bestsellery w kategorii alkoholi. Nie poprzestając na tym, nieustannie wzbogacamy asortyment w pozycje niszowe, alkohole prawie nieznane i ciężko dostępne na polskim rynku, a nawet całkowite nowości.


Kolejną żelazną zasadą funkcjonowania naszej firmy jest jakość. Naszą sprzedaż opieramy wyłącznie o sprawdzonych i fachowych dostawców. Szczególny nacisk kładziemy na pochodzenie sprzedawanych przez nas win – współpracujemy z winnicami z Bułgarii, Mołdawii, Gruzji czy Węgier, które znane są z wieloletniej tradycji produkowania alkoholi. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu atrakcyjne i konkurencyjne na rynku ceny, pewne produkty oraz największy wybór w obszarze alkoholi.


Firma Tabak, oprócz sprzedaży internetowej oferuje jednocześnie usługi związane z zaopatrzeniem imprez i wydarzeń okolicznościowych, takich jak wesela, bale oraz spotkania biznesowe. Gwarantujemy terminowość oraz w pełni bezpieczną dostawę alkoholu pod wskazany adres. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, w związku z czym zachęcamy do kontaktu. Dla wielu z Państwa czekają atrakcyjne, promocyjne ceny.


Masz pytania dotyczące naszej oferty? Chcesz uzyskać informację na temat alkoholi, rodzaju wysyłki lub poszukujesz sprawdzonego dostawcy trunków na każdą okoliczność? Napisz do nas – jesteśmy po to, aby ci pomóc.Tabak Grupa Sp. z. o. o.


 

MASZ
PYTANIA?

Zapytaj Naszego
specjeliste

Masz problem z wyborem odpowiedniego alkoholu? Być może szukasz alkoholu na odpowiednią okazje? Poproś o pomoc Naszego specjaliste.

Tel. kontaktowy:
(+48) 798 972 914

NAPISZ DO NAS

biuro@alkohol-online.pl