BARMAŃSKA PIGWOWA 500 ml Zobacz większe

BARMAŃSKA PIGWOWA 500 ml

9354

Inspiracją do powstania Barmańskiej Pigwowej był smak dojrzałych, soczystych owoców. Dzięki temu powstała receptura z udziałem soku z pigwy, która sprawia, że Barmańska zaskakuje owocową świeżością.

Więcej szczegółów

9,90 zł brutto

 • Inspiracją do powstania Barmańskiej był smak dojrzałych, soczystych owoców. Dzięki temu powstała receptura z udziałem soku z pigwy, która sprawia, że Barmańska zaskakuje owocową świeżością. Wyjątkowe walory wynikają również z idealnie dobranych proporcji alkoholu i pigwowego smaku.

  Najlepiej podawać schłodzoną lub z kostkami lodu.

 • Kraj pochodzenia Polska
  Zawartość alkoholu 21%
  Pojemność 0,5 l
 • Oceń 
  2018-11-17

  Tak jakby co niektórzy nie czytali nazwy tej wódki. Przecież to jest BARMAŃSKA pigwowa, czyli wódka dodawana do drinków i shotów, tego nie można traktować tak samo jak lubelskiej, która jest wódką smakową, ma więcej procent i jest przeznaczona do picia tak jak każda wódka. Wódka barmańska pigwa jest smaczna i słodka, fajny dodatek do różnych domowych kombinacji i … nic więcej, nie spodziewajcie się orgazmu kubków smakowych za dyszke :) Solidna marka, będę jeszcze do niej wracać.

  Oceń 
  2018-10-13

  Barmańska pigwa ze względu na zupełnie oryginalny smak nadaje się doskonale do drinków i shaków. Dodaje fajny kolorek shotom, jest taka pomarańczowa, egzotyczna lekko nawet bym powiedział. Wódka pigwowa w smaku jest lekko mdła, samej jej nie polecam pić, ale jest super do drinków, zwłaszcza latem można ją schłodzoną łączyć z wermutami, winami, wódką czystą, sokami, praktycznie co tylko wyobraźnia wam podpowie. Dla początkujących barmanów to rewelacyjny poligon doświadczalny – macie tanią smakową barmańską w niskiej cenie, dostępną praktycznie w każdym sklepie i w sieci.

  Oceń 
  2018-07-17

  Więc tak – barmańska pigwowa zdecydowanie na plus, ALE tylko w małych ilościach. Położyłam z koleżanką przed wejściem do klubu 0,5 na dwie i maiłam takie uczucie pełności cały czas wydaje mi się, że to wina tego, że wódka jest słodka i ciężej się trawi. Smak za to ma miodzio, barmańska pigwa lepsza od cytrynowej milion razy. Tamto to zwykły kwas. I wiecie co, smakowe barmańskie to najlepszy alkohol do nawalenia się przed imprezką za kilka pesos :D Mocna 5 głównie za cenę hehs

  Oceń 
  2018-05-27

  Świetna cena barmańskiej. Smak OK, najbardziej lubie włąśnie pigwe. Tak mnie trąca trochę egzotycznymi smakami, nawet jakimiś multiwitaminami jak są takie soki. Smaczna wódka. Barmańska z wódek smakowych jest jedną z lepszych, moim zdaniem już wyprzedza lubelską, która pamiętam jeszcze parę lat temu rządziła totalnie (cytrynowa). Właśnie smak cytrynowy łatwiej jest dostać, bo wódkę pigwowa mało gdzie kupić – jedynie większe markety. Polecam.

  Oceń 
  2018-04-12

  Dosyć dobra wódeczka smakowa w niskiej cenie – dla mnie barmańska pigwowa to zupełnie coś innego niż się spodziewałem. Robiłem kiedyś nalewki z pigwy i kojarzę je jako takie typowo słodkie, gęste zawiesiny jak u babci na korzonki. A tutaj mamy fajny, imprezowy smak, coś co spokojnie sprawdzi się na weekend ze znajomymi. Wódka pigwowa i nalewka z pigwy to dwie różne rzeczy i to warto mieć na uwadze zanim się ją skreśli w sklepie. Cena barmańskiej na poziomie 9 zl to przemilcze, bo za tyle to zwykle można 100 ml kupić heh

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  BARMAŃSKA PIGWOWA 500 ml

  BARMAŃSKA PIGWOWA 500 ml

  Inspiracją do powstania Barmańskiej Pigwowej był smak dojrzałych, soczystych owoców. Dzięki temu powstała receptura z udziałem soku z pigwy, która sprawia, że Barmańska zaskakuje owocową świeżością.

Produkty powiązane

Produkty powiązane 2

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

MASZ
PYTANIA?

Zapytaj Naszego
specjeliste

Masz problem z wyborem odpowiedniego alkoholu? Być może szukasz alkoholu na wesele lub inną okazje? Poproś o pomoc Naszego specjaliste.

Tel. kontaktowy:
(+48) 533 406 629

NAPISZ DO NAS

biuro@alkohol-online.pl