• Wino COTE WHITE produkowane jest w regionie subbałkańskim, w miejscu zwanym przez miejscowych Doliną Róż. Znajduje się tam ok 7% bułgarskich winnic. COTE WHITE pochodzi z winnicy Slavyantsi. Wyciskane jest z winogron takich odmian jak Misket i Muscat. Posiada kategorię jakości DGO. Wino to charakteryzuje się delikatnym smakiem i aromatem. Nadaje się do szybkiego spożycia, krótko po otwarciu. Należy jednak pamiętać, aby podawać je schłodzone. Posiada atrakcyjną, lekko łososiową barwę z różanymi refleksami. Idealnie pasuje do podawania wraz z rybami i owocami morza.

 • Kraj pochodzenia Bułgaria
  Zawartość alkoholu 12,5%
  Pojemność 0,75 l
 • Napisz opinię

  COTE WHITE SEMI DRY 750ml

  COTE WHITE SEMI DRY 750ml

  Delikatne białe wino półwytrawne wyprodukowane z kompozycji ręcznie zbieranych i starannie selekcjonowanych winogron. Charakteryzuje się bardzo doskonale zbalansowanym smakiem, z dobrze zarysowaną kwasowością podkreślającą rześki charakter wina. Bukiet zdominowany jest przez owoce tropikalne.

Produkty powiązane

Produkty powiązane 2

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

MASZ
PYTANIA?

Zapytaj Naszego
specjeliste

Masz problem z wyborem odpowiedniego alkoholu? Być może szukasz alkoholu na wesele lub inną okazje? Poproś o pomoc Naszego specjaliste.

Tel. kontaktowy:
(+48) 533 406 629

NAPISZ DO NAS

biuro@alkohol-online.pl