ŻOŁĄDKOWA GORZKA DE LUXE 700ml Zobacz większe

ŻOŁĄDKOWA GORZKA DE LUXE 700ml

5082

Doskonała wódka, która świetnie sprawdza się w przyjacielskim gronie, idealny smak i okazyjna cena sprawiają, że zawsze chętnie po nią sięgamy podczas ważnych rodzinnych uroczystości. Neutralny smak oraz delikatny, łagodny zapach zdobył uznanie konsumentów, preferujących tak mocne trunki. Unikalna butelka z bocznymi grawerami, wygląda dostojnie na stole.

Więcej szczegółów

34,90 zł brutto

 • Doskonała wódka, która świetnie sprawdza się w przyjacielskim gronie, idealny smak i okazyjna cena sprawiają, że zawsze chętnie po nią sięgamy podczas ważnych rodzinnych uroczystości. Neutralny smak oraz delikatny, łagodny zapach zdobył uznanie konsumentów, preferujących tak mocne trunki. Unikalna butelka z bocznymi grawerami, wygląda dostojnie na stole.

 • Kraj pochodzenia Polska
  Zawartość alkoholu 40%
  Pojemność 0,7 l
 • Oceń 
  2019-12-02

  Nie wiem czy zauważyliście, bo wszyscy tylko gadają jaka cena żołądkowa gorzka itd. A czy ktoś zauważył co jest napisane na butelce??? LOL „zdobyła uznanie konsumentów za neutralny smak” wtf! To teraz najlepsza wódka to jest taka co nie ma smaku ?! Dla każdego, kto trochę zna się na smakowaniu alkoholi różnica w bukiecie jest wyczuwalna pomiędzy różnymi gatunkami, czy np. jest to wódka żytnia czy wódka ziemniaczana, jak jest produkowana itd. Moim zdaniem to dziwna zagrywka polmosu ale ok. Cena? Żołądkowa de luxe 0 7 za te pieniądze mówi samo za siebie jaki mają target.

  Oceń 
  2019-10-15

  Ja muszę wam powiedzieć często używam jej do drinków, jest świetna ta żołądkowa gorzka. Cena właśnie jest w tym wszystkim najfajniejsza, w drinku co ci zrobi za różnicę czy lejesz czystą za 30 zł czy za 50 zł – bez przesady, to tak samo jak ludzie idą do sklepu i mają 3 rodzaje mleka i każde inaczej kosztuje, a przecież to kurde jest mleko… Ale to moje zdanie, polecam żołądkowa gorzka. Cena 0 7 w waszym sklepie jest jedną z lepszych muszę przyznać, ponoć w 2020 mają iść w górę jeszcze jakieś podatki, ciekaw jestem jak to producenci rozwiążą, jak znam życie pójdzie wszystko na klientów bo przecież ich kieszeń musi być nieruszona, moja ocena 5* i pozdrawiam

  Oceń 
  2019-07-21

  Jest to wódka żytnia, moim zdaniem ciekawa i dosyć ostrawa w smaku, sam producent mówi, że ma nutę czarnego pieprzu w smaku. Cena? Żołądkowa gorzka 0 7 jest w tej do przyjęcia, idzie często kupić w kauflandzie na promocji, u was też jest spoko cena na sklepie. W ogóle polmos lubliński się poprawił i teraz te alkohole to nie jest już taki spyrol typowy, tylko dosyć dobre w smaku i nie otrząsają, mogliby popracować trochę nad marketingiem bo tak średnio żołądkowa de luxe. Cena wtedy pewnie pójdzie w górę, ale i prestiż, weźcie Baczewskiego itd. jednak się opłaciło.

  Oceń 
  2019-05-26

  Ja tę wódkę osobiście lubię, w rodzinie u mnie często pojawia się wódka żołądkowa. Cena faktycznie jest fajna i pewnie dlatego zawsze jest pod ręką, ale na wesele bym tego nie polecił bo jednak ta nazwa i butelka tak średnio pasują do stołu. Weź porównaj w hurtowni żołądkowa gorzka cena 0 7 a cena np. Stocka, jest kilka złotych ale już masz trochę co innego jednak lepiej itd. Co do smaku to się zgodzę, wszyscy wielcy eksperci, weź wlej żołądkowa gorzka w jedny kieliszek i np. luksusowa w drugi i niech ci zgadną, która jest która. Tyle w temacie

  Oceń 
  2019-02-14

  Hej wszystkim, co myślicie o tym, żeby na wesele postawiona była żołądkowa de luxe. Cena 0 7 jest bardzo atrakcyjna, w hurtowni alkoholi ponoć jeszcze taniej, zastanawiamy się wspólnie, tylko obawiamy się tego, że to będzie słabo wyglądać. Dla mnie np. wódka do wódka, żołądkowa gorzka cena zacheca mocno i w takiej sytuacji zawsze można trochę zaoszczędzić. Sama nie wiem, co myślicie ????

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  ŻOŁĄDKOWA GORZKA DE LUXE 700ml

  ŻOŁĄDKOWA GORZKA DE LUXE 700ml

  Doskonała wódka, która świetnie sprawdza się w przyjacielskim gronie, idealny smak i okazyjna cena sprawiają, że zawsze chętnie po nią sięgamy podczas ważnych rodzinnych uroczystości. Neutralny smak oraz delikatny, łagodny zapach zdobył uznanie konsumentów, preferujących tak mocne trunki. Unikalna butelka z bocznymi grawerami, wygląda dostojnie na stole.

Produkty powiązane

Produkty powiązane 2

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

MASZ
PYTANIA?

Zapytaj Naszego
specjeliste

Masz problem z wyborem odpowiedniego alkoholu? Być może szukasz alkoholu na wesele lub inną okazje? Poproś o pomoc Naszego specjaliste.

Tel. kontaktowy:
(+48) 533 406 629

NAPISZ DO NAS

biuro@alkohol-online.pl