SASKA CZARNY BEZ 500ml Zobacz większe

WÓDKA SASKA CZARNY BEZ 500ml

9226

Wódka smakowa Saska Czarny Bez czerpie z najlepszej polskiej tradycji tworzenia nalewek. Swój szlachetny smak Saska Czarny Bez zawdzięcza starannie dobranym składnikom i inspiracji starodawnymi recepturami.

Więcej szczegółów

21,99 zł brutto

 • To kwintesencja polskiej gościnności, szlachetnego smaku i wielu lat doświadczeń mistrzów gorzelnictwa. Stworzone by niespiesznie delektować się ich smakiem.

  Tradycja, doświadczenie i niespieszność to kwintesencja tego czym jest rodzina Saska, wśród której są zarówno warianty czyste, jak i alkohole smakowe.

  Inspiracją dla wyjątkowych smaków Saskiej były nalewki tworzone na polskich dworach szlacheckich. Dziś z bogactwa tej tradycji korzystają współcześni mistrzowie gorzelnictwa. W lubelskiej fabryce do starych receptur sięgnęła Joanna Dawidowicz, która od lat zestawia smaki znakomitych alkoholi.  Odtworzone trunki kuszą aromatem owoców, dębowych nut i czystością polskiej wódki.

 • Kraj pochodzenia Polska
  Zawartość alkoholu 32%
  Pojemność 0,5 l
 • Oceń 
  2018-11-26

  Próbowałam podrobić szlachetną saską już parę razy, niestety nalewka z czarnego bzu nie przypomina tej ze sklepu, którą wyjątkowo lubię. U mnie wychodzi zdecydowanie słodsza, ale nie potrafię zrobić inaczej. Uwielbiam tę butelkę saskiej wódki, taka elegancka niby jakaś karafka. Nie wstyd dać komuś na prezent na przykład, no i cena saskiej jest kusząca, raz na jakiś czas 15 zł to nie jest jakiś wielki majątek, chociaż taka niska cena to u mnie w sklepie, gdzie można kupić saską czarny bez w promocji.

  Oceń 
  2018-08-12

  Saska czarny bez jest dosyć ciekawym zjawiskiem bo to nalewka, która jest robiona według starej receptury. Podobno sama produkcja w porównaniu do innych firm w Polsce stoi na dosyć wysokim poziomie. To znowu nie przekłada się tak mocno na cenę saskiej czarnego bzu, bo to niecałe 15 zł za pół litra. Co do smaku to zgodzę się, że jest taka na pograniczu wytrawnej i półsłodkiej, fajna, akurat jako aperitif do niedzielnego obiadku na przykład. U mnie w domu się lubi nalewki, saska czarny bez ma w barku zawsze miejsce ;)

  Oceń 
  2018-05-21

  Ta butelka to fajne nawiązanie do tradycji robienia nalewek w Polsce. Podoba mi się szlachetna saska jako firma – ma takie przyjemne nawiązania do historii. Saska czarny bez smakuje dobrze, nie jest za słodka, ma fajny kolorek, ten aromat bzu jest wyczuwalny ale nie wali tak chamsko, jak te sztuczne aromaty w niektórych kolorowych wódkach. Cena saskiej nalewki w moim sklepie to bodaj 14 zł, co nie jest moim zdaniem jakoś przesadnie dużo. Ma te swoje bodaj 32% alkoholu to też jak się wypije kilka kieliszków to czuć, że coś do żołądka doleciało. Mocna 5-tka dla mnie.

  Oceń 
  2018-05-11

  Kubik

  Dobra wódka, nieco søodka , ale za to 70% kosmos i raj dla alkoholików :)

  Oceń 
  2018-02-19

  No konkurencyjny alkohol jeśli chodzi o nalewki gotowe. Saska czarny bez jest oczywiście aromatyzowana i to da się wyczuć jak ktoś w życiu trochę spróbował nalewek albo robi swoje alkohole przez lata na owocach. Ale jest dobra, taka do kulturalnej konsumpcji heheh troszkę do kieliszka do obiadu albo do kolacji, tak właśnie ją sobie pijamy. Szlachetna saska czarny bez ma lekko wytrawny smak, dlatego odbiega od tych ulepionych, przesłodzonych cudów typu pigwówka czy wiśniówka, co tego nie da się pić i wątroba boli tydzień.

  Oceń 
  2018-01-11

  Aj jeszcze pamiętam smak czarnego bzu sprzed lat, nalewka babci, którą dziadek jak nikt nie widział dawał spróbować kapeczkę. Nalewka saska właśnie jest podobna. W moim sklepie niestety jej nie ma i muszę jeździć rowerem do marketu, ale cena jest niska i się opłaca. Saska czarny bez to jest odmiana, którą lubię w świecie alkoholi. Przepyszny smak, słodkawa, ale też głęboka nuta czarnego bzu. Saska to alkohol na mocne 5/5 bo spośród wódek smakowych nic mi chyba tam nie podchodzi. O dziwo nie musi być nawet jakoś specjalnie schłodzona, ma ten fajny smaczek i taka szlachetna saska mi wystarczy.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  WÓDKA SASKA CZARNY BEZ 500ml

  WÓDKA SASKA CZARNY BEZ 500ml

  Wódka smakowa Saska Czarny Bez czerpie z najlepszej polskiej tradycji tworzenia nalewek. Swój szlachetny smak Saska Czarny Bez zawdzięcza starannie dobranym składnikom i inspiracji starodawnymi recepturami.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

MASZ
PYTANIA?

Zapytaj Naszego
specjeliste

Masz problem z wyborem odpowiedniego alkoholu? Być może szukasz alkoholu na odpowiednią okazje? Poproś o pomoc Naszego specjaliste.

Tel. kontaktowy:
(+48) 798 972 914

NAPISZ DO NAS

biuro@alkohol-online.pl