Wódka  

Wódka

Wódki czyste mają bogatą tradycję spożywania w naszym kraju. Serwowane w kieliszkach, lekko schłodzone, stanowią kurtuazyjny element spotkań i uroczystości. Jak wiele rodzajów tego alkoholu, tak wiele sposobów jego produkcji i podawania. Stanowi ona doskonały dodatek do drinków i lekkich napojów alkoholowych. W procesie dwu lub wielokrotnej rektyfikacji producenci wódek potrafią wydobyć nie tylko zmienny bukiet smakowy, ale także zawartość procentową alkoholu etylowego.

Podkategorie

  • Czysta, biała

    Wódka czysta to element towarzyszący nam przy okazji świętowania i chwil spędzonych w towarzystwie. Alkohol spożywany najczęściej w kieliszkach, odpowiednio schłodzony i podany ma swój wielki udział w celebrowaniu. Mamy przyjemność przedstawić szeroki wybór wódek czystych, białych - znane marki i sprawdzona, objęta wieloletnią tradycją jakość. Finezyjne, szklane butelki sprawiają, że produkty te doskonale nadają się również na prezent.

  • Smakowa, kolorowa

    Proces produkowania wódki daje dzisiaj możliwości na urozmaicenia. Jednym z nich są popularne na rynku wódki kolorowe. Powstają one poprzez rektyfikację z udziałem owoców, co przekłada się na smak i barwę alkoholu. Smakują wyśmienicie podawane w sposób klasyczny lub w formie kolorowych drinków. Posiadamy bogatą ofertę, w której znajdą Państwo zarówno egzotyczny smak cytrusa jak i owoców z rodzimych sadów.

na stronę
Pokazuje 1 - 45 z 184 elementów
 

MASZ
PYTANIA?

Zapytaj Naszego
specjeliste

Masz problem z wyborem odpowiedniego alkoholu? Być może szukasz alkoholu na wesele lub inną okazje? Poproś o pomoc Naszego specjaliste.

Tel. kontaktowy:
(+48) 533 406 629

NAPISZ DO NAS

biuro@alkohol-online.pl