Katalog

Kraj pochodzenia
Zawartość alkoholu
Pojemność

Koniak  

Koniak

Elegancki, wysublimowany, uznany w doborowym męskim towarzystwie, najlepiej smakowany w oparach cygarowego dymu. Koniak, typ winiaku, pochodzi z regionu Francji o podobnej nazwie. Zawiera 40-45% alkoholu, ma zazwyczaj bursztynową barwę. Warto zwrócić uwagę na oznakowanie koniaku, mówiące o sposobie i czasie leżakowania alkoholu. Zgrabna, pękata butelka koniaku to zawsze wielka ozdoba prywatnego baru lub bardzo elegancki prezent.

  • 154,00 zł

    Remy Martin VSOP - wspaniały francuski koniak zdumiewający smakiem fiołka, moreli, brzoskwini, kwiatu cytryny, róży, wanilii, orzechów i lukrecji. Winogrona do produkcji destylatów, z których powstanie koniak  pochodzą wyłącznie z dwóch rejonów Crus - Grande i Petite Champagne, co uprawnia go do noszenia tytułu Fine Champagne Cognac. Średni wiek koniaku...

    154,00 zł
  • 769,00 zł

    Remy Martin XO to ponadczasowa luksusowa przyjemność i złożoność aromatów. Koniak charakteryzuje się mnóstwem kwiatowych, owocowych i korzennych aromatów oraz aksamitną teksturą. Posiada ognisto mahoniowy kolor. Jest idealnym koniakiem dla smakoszy, którzy poszukują tego co najlepsze.

    769,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 

MASZ
PYTANIA?

Zapytaj Naszego
specjeliste

Masz problem z wyborem odpowiedniego alkoholu? Być może szukasz alkoholu na odpowiednią okazje? Poproś o pomoc Naszego specjaliste.

Tel. kontaktowy:
(+48) 798 972 914

NAPISZ DO NAS

biuro@alkohol-online.pl