Katalog

Kraj pochodzenia
Zawartość alkoholu
Pojemność

Nowe produkty

Wina Pamid  

Wina Pamid

W czasach antycznych szczep Pamid był bardzo powszechny. Dzisiaj uprawa tej odmiany winorośli jest wysoce ograniczona do niektórych rejonów Bułgarii. Drobne, lecz bardzo soczyste owoce są surowcem dla wytwórców win czerwonych o bardzo starej tradycji. Nadają się na każdą okazję, przede wszystkim do regularnej konsumpcji – specjaliści z dziada pradziada nakazują spożywać je zaraz po fermentacji, gdy są najlepsze.

 • 21,50 zł
  5 Recenzje

  Wyjątkowe wino wzmacniane, wyprodukowane poprzez dodanie destylatu winnego na odpowiednim etapie fermentacji. Wino rześkie i soczyste. W smaku silnie zaznaczona słodycz, z przyjemnym wiśniowym niuansem. Idealne do owoców, deserów, serów, makaronów, mięs. Wino czerwone, słodkie.

  21,50 zł
 • 21,50 zł
  5 Recenzje

  Wyjątkowe wino wzmacniane, wyprodukowane poprzez dodanie destylatu winnego na odpowiednim etapie fermentacji. Wino rześkie i soczyste. Charakteryzuje się intensywnym aromatem oraz smakiem zdominowanym przez dojrzałe białe owoce. Idealne do owoców, deserów, serów, ryb,makaronów Wino białe, słodkie.

  21,50 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 

MASZ
PYTANIA?

Zapytaj Naszego
specjeliste

Masz problem z wyborem odpowiedniego alkoholu? Być może szukasz alkoholu na wesele lub inną okazje? Poproś o pomoc Naszego specjaliste.

Tel. kontaktowy:
(+48) 533 406 629

NAPISZ DO NAS

biuro@alkohol-online.pl