Zestawy prezentowe  

Zestawy prezentowe

Alkohol na prezent – sklep internetowy Alkohole Online

Jednym z najbardziej uniwersalnych i cenionych podarków od lat jest zestaw alkoholowy. Na prezent dla bliskich, a także w biznesie nadają się alkohole w wersjach limitowanych lub edycjach specjalnych. Taki alkohol na prezent cechuje się zwykle oryginalnym opakowaniem, projektowanym przez markę producenta. W naszej ofercie znajdą Państwo również zestaw alkoholu na prezent w dekoracyjnych butelkach, np. z elementami drewna lub firmowymi szklankami.

na stronę
Pokazuje 1 - 45 z 95 elementów

Jaki alkohol na prezent?

Drogi, luksusowy alkohol to zawsze dobry podarunek – równie przyjemnie smakuje, co prezentuje się w domowym barku. Ozdobne alkohole na prezent wyróżniają się bowiem wspaniałym designem butelki oraz samego kartonu – są wyrazem zaangażowania w poszukiwaniu odpowiedniego podarunku. Właśnie dlatego zestaw alkoholowy na prezent jest zazwyczaj udanym giftem w relacjach biznesowych.

Chociaż najczęściej kupowany alkohol na prezent online to whisky, w ofercie znajdziemy też doskonałej klasy koniaki, brandy, szampany oraz wódki, większość z nich w ślicznych edycjach kolekcjonerskich. Alkohole na prezent dla mężczyzny to z reguły whisky single malt lub koniak – mają w sobie odpowiednio elegancki i elitarny charakter, są przy tym trunkami o odpowiedniej mocy i męskim temperamencie. Alkohole na prezent dla kobiet to z reguły dobrej klasy wina musujące lub szampany. Świetnie sprawdzają się także ozdobne alkohole na prezent w formie likierów.

Jaki alkohol na prezent dla kobiety?

Jak już wspomniano, najlepiej gdy będzie to alkohol, który łączy w sobie delikatność z eleganckim i dekoracyjnym designem butelki. Sprawdzą się więc likiery, ale także dobrej klasy wina oraz winiaki. Sprawdzony alkohol na prezent to prawdziwy szampan – warto pamiętać, że nie każde wino musujące jest szampanem, to elitarne miano przypada wyłącznie trunkom pochodzącym z regionu francuskiej Szampanii. Wybierając zestaw alkoholu na prezent dla kobiety warto zachować szczególną dbałość o dobór opakowania – jeśli firmowy karton nie spełnia waszych oczekiwań, możecie skorzystać z opcji pakowania alkoholu na prezent, np. w niezwykle atrakcyjny flower box, czyli drewnianą skrzyneczkę wypełnioną kwiatami.

Jaki alkohol na prezent dla mężczyzny?

Tutaj wybór jest zdecydowanie większy, do gry wchodzą wszak trunki o znaczącej mocy, za którymi kryje się odpowiednia historia, tradycje degustacyjne oraz elitarny charakter samej marki. Alkohol na prezent online to dobry wybór, gdyż mamy do dyspozycji katalog zdecydowanie bogatszy od sklepowego. To limitowane edycje whisky single malt oraz whisky blended, brandy, koniaków i bourbonów. To ozdobne alkohole na prezent, niemal zawsze cechujące się wyszukanym kształtem butelki, nierzadko także limitowanymi gratisami w postaci szklanek do whisky. W Polsce chętnie kupowane alkohole na prezent to także czyste wódki w kolekcjonerskich edycjach, czego przykładem jest wódka Dębowa w kilku arcyciekawych wariantach, np. drewnianej beczułki lub drewnianych skrzypiec.

Jak zapakować alkohol na prezent?

Warto skorzystać z opcji pakowania alkoholu na prezent, który dostępny jest podczas zakupów w sklepie Alkohol Online. Można w tym celu wybrać jeden z wariantów, np. alkohol pakowany w drewnianą skrzyneczkę, flower box, worek upominkowy w różnych kolorach, a także eleganckie opakowanie prezentowe. Ozdobne alkohole na prezent robią jeszcze lepsze wrażenie podczas wręczania, warto więc zadbać także o ten aspekt podarunku.

 

MASZ
PYTANIA?

Zapytaj Naszego
specjeliste

Masz problem z wyborem odpowiedniego alkoholu? Być może szukasz alkoholu na wesele lub inną okazje? Poproś o pomoc Naszego specjaliste.

Tel. kontaktowy:
(+48) 533 406 629

NAPISZ DO NAS

biuro@alkohol-online.pl