Twoje zamówienie close
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy

Witamy w Naszym sklepie internetowym wszystkich entuzjastów i miłośników napojów alkoholowych.

W Naszej bogatej ofercie odnajdziecie Państwo rozmaite trunki z niemal całego świata. W szczególności rekomendujemy Państwu wódki krajowe i zagraniczne oraz mocne alkohole jak koniak, brandy, whisky, tequilę i rum. Natomiast smakoszom i amatorom wina proponujemy szeroki wybór win z regionów całego świata, w tym wina czerwone, białe, różowe, musujące oraz szampany.

Zobacz również Nasz nowy artykuł: Alkohol na wesele - jaki i gdzie kupić?

Hurtownia wódki

Warto podkreślić, iż posiadamy wieloletnie doświadczenie w dystrybucji alkoholi, wyrobów tytoniowych, jak również cygar oraz kawy. Od 30 lat zbieramy doświadczenie, poznajemy gusta naszych klientów i wzbogacamy ofertę o topowe marki z całego świata. Naszą podstawową dewizą jest uniwersalność.

Hurtownia whisky

Obsługując tak wymagające rynki zoptymalizowaliśmy nasz asortyment, aby trafić w gusta każdego klienta. Nasza oferta zawiera zatem pozycje popularne - tj. światowe i lokalne bestsellery w kategorii alkoholi. Nie poprzestając na tym, nieustannie wzbogacamy asortyment w pozycje niszowe, alkohole prawie nieznane i ciężko dostępne na polskim rynku, a nawet całkowite nowości.

Hurtownia wina


Kolejną żelazną zasadą funkcjonowania naszej firmy jest jakość. Naszą sprzedaż opieramy wyłącznie o sprawdzonych i fachowych dostawców. Szczególny nacisk kładziemy na pochodzenie sprzedawanych przez nas win – współpracujemy z winnicami z Bułgarii, Mołdawii, Gruzji czy Węgier, które znane są z wieloletniej tradycji produkowania alkoholi. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu atrakcyjne i konkurencyjne na rynku ceny, pewne produkty oraz największy wybór w obszarze alkoholi.


Firma Tabak, oprócz sprzedaży internetowej oferuje jednocześnie usługi związane z zaopatrzeniem imprez i wydarzeń okolicznościowych, takich jak wesela, bale oraz spotkania biznesowe. Gwarantujemy terminowość oraz w pełni bezpieczną dostawę alkoholu pod wskazany adres. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, w związku z czym zachęcamy do kontaktu. Dla wielu z Państwa czekają atrakcyjne, promocyjne ceny.

Internetowa hurtownia alkoholi

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Chcesz uzyskać informację na temat alkoholi, rodzaju wysyłki lub poszukujesz sprawdzonego dostawcy trunków na każdą okoliczność? Napisz do nas – jesteśmy po to, aby ci pomóc.Tabak Grupa Sp. z. o. o.