SPIRYTUS KALISKI 95% 100ml Zobacz większe

SPIRYTUS KALISKI 95% 100ml

9183

To wysokiej jakości spirytus konsumpcyjny o łagodnym, neutralnym zapachu i smaku, którego podstawowym surowcem są zboża. Jego czystość chemiczna jest wielokrotnie sprawdzana w nowoczesnym laboratorium wyposażonym w najnowocześniejsze analizatory do badań czystości chemicznej spirytusu.

Więcej szczegółów

14,65 zł brutto

 • To wysokiej jakości spirytus konsumpcyjny o łagodnym, neutralnym zapachu i smaku, którego podstawowym surowcem są zboża. Jego czystość chemiczna jest wielokrotnie sprawdzana w nowoczesnym laboratorium wyposażonym w najnowocześniejsze analizatory do badań czystości chemicznej spirytusu.

 • Kraj pochodzenia Polska
  Zawartość alkoholu 95%
  Pojemność 0,1 l
 • Oceń 
  2018-10-16

  Musicie być chyba robotami, że jesteście w stanie wyczuć różnicę w smaku spirytusu. Kaliski czy Polmoski co to w ogóle za znaczenie, liczy się cena, kaliski spirytus jest gdzieś w środku stawki, najtańsze są z marketów, ale tak szczerze to jest po prostu 95% etanol i każdy jest taki sam, nie ma tam zbytnie różnicy poza etykietą. Każdy alkohol zasługuję na tę samą wysoką ocenę, tak ja to widzę bo bez sensu porównywać jakość, ja się nie spotkałem z tym, że może on być jakiś inny albo psuć nalewkę nonsens.

  Oceń 
  2018-09-26

  Ta wielokrotna rektyfikacja jest kluczowa, taka wskazówka do kupujących spirytus kaliski. Rektyfikacja pomaga usunąć niechciane aromaty, po prostu wielokrotnie rektyfikowany jest czysty więc spirytus nie niesie ze sobą niechcianych domieszek smakowych. Np. spirytus kaliski w połączeniu z owocami nie będzie psuł efektu aromatycznego tak bardzo jak tanie spirytusy z tesco, które zawsze mają ryzyko, że trochę nam zmienią bukiet. To taka ciekawostka, jakby ktoś się brał za domowe naleweczki, polecam spirytus kaliski. Cena OK, dostępność super :)

  Oceń 
  2018-08-11

  Polecam spirytus kaliski i ostrzegam przed spirytusami do nalewek – uważajcie na te wynalazki od dyskontów typu 70% spiryt. Mój szwagier wylądował od tego na wieczorynce, cholera wie co to za trucizny tam dolewają. Natomiast spirytus kaliski jest sprawdzony, wszędzie jest gdzie kupić, czy to market czy osiedlówka. Nie powiem złego słowa, spokojnie można kupować, u was nawet cena niższa niż w sklepach i warto się zastanowić przy większej ilości…

  Oceń 
  2018-04-06

  Wykorzystuję sporo spirytusów rynkowych do swoich domowych potrzeb, no i mogę powiedzieć, że spirytus kaliski jest zdecydowanie najlepszy, spokojnie bije na głowę warszawski, staropolski i z polmosu wrocławskiego. Tamte chyba są od prywaciarza i to czuć, że jakieś takie rozwodnione, nie wiem jako baza zupełnie nie sprawdzają się tak jak spirytus kaliski. Cena setki poniżej dychy to rozsądna cena, ja nie marudzę, jak trzeba to kupuję setkę, nieraz i po pół litra. Hurtowo w internecie też się opłaca większe ilości kupić, wszystko trzeba sobie przeliczyć po prostu

  Oceń 
  2018-02-13

  Bardzo dobrze, że sprzedajecie spirytus kaliski w cenie 9,90 a nie tylko butelki półlitrowe za 50 zł. Ja zwykle na swoje domowe potrzeby nie potrzebuję aż pół litra, za to setka jest wygodniejsza. Bardzo dobry, solidny alkohol, spirytus kaliski w domu musi być. Nie bardzo odnajduje się w tych wszystkich destylacjach, rektyfikacjach i innych – dla mnie to po prostu dobry i tani alkohol, zawsze lepsze to niż kupować kota w worku od ruskich na rynku, sory ale taka prawda.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SPIRYTUS KALISKI 95% 100ml

  SPIRYTUS KALISKI 95% 100ml

  To wysokiej jakości spirytus konsumpcyjny o łagodnym, neutralnym zapachu i smaku, którego podstawowym surowcem są zboża. Jego czystość chemiczna jest wielokrotnie sprawdzana w nowoczesnym laboratorium wyposażonym w najnowocześniejsze analizatory do badań czystości chemicznej spirytusu.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

MASZ
PYTANIA?

Zapytaj Naszego
specjeliste

Masz problem z wyborem odpowiedniego alkoholu? Być może szukasz alkoholu na wesele lub inną okazje? Poproś o pomoc Naszego specjaliste.

Tel. kontaktowy:
(+48) 533 406 629

NAPISZ DO NAS

biuro@alkohol-online.pl