SPIRYTUS KALISKI 95% 500ml Zobacz większe

SPIRYTUS KALISKI 95% 500ml

9186

Spirytus Kaliski 95% To wysokiej jakości spirytus konsumpcyjny o łagodnym, neutralnym zapachu i smaku, którego podstawowym surowcem są zboża. Jego czystość chemiczna jest wielokrotnie sprawdzana w nowoczesnym laboratorium wyposażonym w najnowocześniejsze analizatory do badań czystości chemicznej spirytusu.

Więcej szczegółów

63,50 zł brutto

 • Spirytus Kaliski 95% To wysokiej jakości spirytus konsumpcyjny o łagodnym, neutralnym zapachu i smaku, którego podstawowym surowcem są zboża. Jego czystość chemiczna jest wielokrotnie sprawdzana w nowoczesnym laboratorium wyposażonym w najnowocześniejsze analizatory do badań czystości chemicznej spirytusu.

 • Kraj pochodzenia Polska
  Zawartość alkoholu 95%
  Pojemność 0,5 l
 • Oceń 
  2018-09-21

  Trochę dziwnie czuję się komentując alkohol o mocy 95 volt heheh. Ale przyznam, że kupuję spirytus kaliski jako wieloletni amator domowych wyrobów typu likiery, nalewki i inne, które pewnie nawet nie mają nazwy. Ogólnie czysty, dobry spirytus zbożowy to podstawa każdej receptury, druga sprawa to odpowiednie proporcje. Jak ktoś bawi się w domowe alkohole (oczywiście na użytek własny, proszę mnie nie śledzić :D) to spirytus kaliski w tej cenie jest chyba najlepszą opcją. Kupowanie alkoholu tej mocy od wschodnich przyjaciół, którzy sprzedają go w plastikowych butelkach to kiepski pomysł, wierzcie mi nie chcecie wylądować na intensywnej terapii…

  Oceń 
  2018-06-29

  A czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić jaka jest różnica pomiędzy spirytusem kaliskim w zielonej etykiecie i w czerwonej. Ok rozumiem, że czerwony ma 96% zawartości alkoholu, czyli o jeden więcej, ale po co? Cena spirytusu kaliskiego różni się w tym przypadku i nie bardzo rozumiem, czy dla zwykłego konsumenta to jest w ogóle odczuwalna różnica? Może to małostkowe pytanie, ale dręczy mnie to za każdym razem kiedy jestem w sklepie na dziale z alkoholem. A tak to oczywiście kaliski spirytus kupuje do nalewki z pigwy i jest super.

  Oceń 
  2018-05-09

  Polecam ten spirytus kaliski do domowego użytku. Ja jeszcze za dziadka pamiętam, że spirytus zawsze był w barku, czy to czasem trzeba było przy chorobie nasmarować czy coś. Cena spirytusu kaliskiego chyba z tego co kojarzę nie przekracza 50 zł w detalu, więc rozsądnie. Można rozrabiać z sokami owocowymi, zalewać wiśnie czy śliwki w cukrze, doskonałe naleweczki wychodzą. Ogólnie spośród spirytusów zbożowych kaliski jest najlepiej rozpoznawalny, chyba ta marka też coś znaczy w Polsce.

  Oceń 
  2018-02-10

  Ode mnie mocne 5 za spirytus kaliski. Sklepy i markety oferują kilka rodzajów spirytusów zbożowych, ale ten zdecydowanie jest najlepszy. Przede wszystkim mam wrażenie, że nie jest rozwodniony, jak reszta sklepowych. Też chyba przekłada się to na cenę spirytusu kaliskiego, za który normalnie trzeba położyć gdzieś z 50 dych. Dobry na dolewkę do swojej roboty zajzajerów. Nie ukrywam, że korzystam od lat i jestem zadowolony z jakości. Oczywiście odradzam kosztowania samego spirytusu, bo idzie od tego kojtnąć. Pozdrawiam.

  Oceń 
  2018-01-28

  Oj aż nie mogłam się powstrzymać, mam dwa doświadczenia ze spirytusami zbożowymi. Pierwszy typu „nie pytaj skąd tylko bierz” czyli zaufane źródło za 15 zł / 0,5 l. Totalnie zepsuł mi nalewkę z kawy i pomarańczy, pienił się niemiłosiernie. Na szczęście nie poddałam się i drugie podejście było ze spirytusem kaliskim. Cena oczywiście wyższa, ale za to nalewka pierwszej klasy, odpowiednia moc, odpowiedni smak, nic się nie zepsuło. Wniosek? Czasem lepiej kupić w sklepie spirytus droższy niż nie wiadomo co i zmarnować swój czas po prostu.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  SPIRYTUS KALISKI 95% 500ml

  SPIRYTUS KALISKI 95% 500ml

  Spirytus Kaliski 95% To wysokiej jakości spirytus konsumpcyjny o łagodnym, neutralnym zapachu i smaku, którego podstawowym surowcem są zboża. Jego czystość chemiczna jest wielokrotnie sprawdzana w nowoczesnym laboratorium wyposażonym w najnowocześniejsze analizatory do badań czystości chemicznej spirytusu.

Produkty powiązane

Produkty powiązane 2

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

MASZ
PYTANIA?

Zapytaj Naszego
specjeliste

Masz problem z wyborem odpowiedniego alkoholu? Być może szukasz alkoholu na wesele lub inną okazje? Poproś o pomoc Naszego specjaliste.

Tel. kontaktowy:
(+48) 533 406 629

NAPISZ DO NAS

biuro@alkohol-online.pl