ŻUBRÓWKA BISON GRASS 500ml Zobacz większe

ŻUBRÓWKA BISON GRASS 500ml

5191

Żubrówka Bison Grass – produkowana według tradycyjnych metod z dojrzewającego w dębowych beczkach maceratu trawy żubrowej. Jej cechą charakterystyczną jest umieszczone w butelce źdźbło .Z odpowiednio przygotowanej trawy otrzymuje się ekstrakt, który zestawiany jest z najwyższej jakości spirytusem. Zgodnie z recepturą do produkcji Żubrówki wykorzystywana jest wyłącznie krystalicznie czysta woda.

Więcej szczegółów

26,80 zł brutto

 • Żubrówka to znana na całym świecie legendarna polska wódka – jedyna w swoim rodzaju marka z blisko 500-letnią tradycją. O jej wyjątkowości decyduje szczególne miejsce, z którego się wywodzi – Puszcza Białowieska – oraz zakorzeniony w historii sposób jej wytwarzania. Żubrówka jest jedną z najlepiej rozpoznawanych polskich marek na świecie, trafiła do konsumentów w ponad 70 krajach – m. in. w USA, Japonii, Australii, Francji, Wielkiej Brytanii, czy Niemczech.

  Receptura Żubrówki Bison Grass należy do najpilniej strzeżonych sekretów. Rytuał tworzenia trunku zaczyna się od poszukiwania, zbioru i selekcji trawy żubrowej, rosnącej dziko w Puszczy Białowieskiej. Z odpowiednio przygotowanej trawy otrzymuje się ekstrakt, który zestawiany jest z najwyższej jakości spirytusem. Zgodnie z recepturą do produkcji Żubrówki wykorzystywana jest wyłącznie krystalicznie czysta woda.

  W Puszczy Białowieskiej, ostatnim dziewiczym lesie Europy wiele lat temu zaczęła się fascynująca historia Żubrówki. Wódki, która jak żadna inna nabiera swojego łagodnego charakteru, a jednocześnie mocy, prosto z natury. Wiekowa tradycja w połączeniu z unikatowym smakiem sprawiły, że Żubrówka stała się naszą wizytówką na świecie - prawdziwym dobrem eksportowym. Otwierając butelkę Żubrówki obcujemy z polską tradycją.

 • Kraj pochodzenia Polska
  Zawartość alkoholu 37,5%
  Pojemność 0,5 l
 • Oceń 
  2019-01-01

  Opinie żubrówka z trawką ma takie, jakby to była zwykła czysta i to z lipnej półki. A ja się z tym nie zgodzę!!! Nie można do jednego wora wsadzać żubrówki czystej i żubrówki bison grass. Cena jest podobna, ale moim zdaniem jakość żubrówki z kłosem jest dużo wyższa – ma świetny smak, taki trochę jakby miętowy albo ziołowy. Nawet nie ma porównania jeśli chodzi o jakość względem tych wódek rynkowych, po których ludzi jelita skręcają... Żubrówka z trawką jest świetna, zawsze jak zastanawiamy się, co kupić w markecie na weekend, to kończy się właśnie na niej! Polecam bardzo gorąco, jak ktoś nie próbował to się zdziwi jaka dobraa

  Oceń 
  2018-12-11

  Żubrówka bison grass czyli w uproszczeniu to wódka z trawy. Ukłony dla producenta, bo smak żubrówki z trawką jest naprawdę niepowatrzalny. Fantastyczny pomysł z kłosem w środku, to super wygląda i jest kupa śmiechu, jak komuś do szklanki wleci na imprezie. Moim zdaniem cena żubrówki bison grass 500ml nie jest tak duża, ma lepszy smak niż czysta i moim zdaniem stoi na dużo lepszym poziomie, a kosztuje raptem ze 3 zł więcej. Polecam pobawić się w drinki z żubrówką, pasuje do soków

  Oceń 
  2018-11-27

  Ostatnio trafiłem cenę żubrówki z trawką 19 zł za 0,5 l. Fajna sprawa, jakby u was na sklepie z alkoholami od czasu do czasu były takie promocje, kupowałbym. Żubrówka bison grass 500ml jest jedną z najczęściej kupowanych przeze mnie flaszek, chętnie sięgam też po stocka i pana baczewskiego – moim zdaniem najlepszą czystą. Z tym, że żubrówka z trawką opinie ma zupełnie inne, jej nie pija się jak czyściochy, raczej w połączeniu z sokiem jabłkowym, nawet kiedyś była taka promka, że do żubrówki bison grass 500ml dawali litrowy sok 100% fajna sprawa.

  Oceń 
  2018-07-06

  Najlepsza wódka "kolorowa" na rynku, nie ma sobie równych jeśli idzie o smak. Kiedyś pamiętam równe wzięcie co żubrówka z trawką (opinie ma świetne nawet za granicą) miała żołądkowa gorzka brązowa. Też alkohol ciekawy, inny, lekko ziołowy – tutaj żubrówka bison grass 500ml jest stworzona do mieszania w drinkach, przyłączę się do reszty komentujących i też potwierdzę, że najlepsza jest zmrożona żubrówka z trawką + sok jabłkowy. Drink, prosty, ale jaki smacznyy!

  Oceń 
  2018-04-22

  Jakich by nie miała opinii żubrówka z trawką, to moim zdaniem jest to najpewniejszy i najlepszy alkohol do drinków na rynku. Idealny, jakby lekko ziołowy smak dodaje ta trawka w środku. Żubrówka bison grass 500ml jest nawet dosyć rozpoznawalna za granicą, widziałem ją w kilku marketach na zachodzie eu za sporą cenę. Żubrówka bison grass ma też jeden, wieeeeelki atut – w połączeniu z sokiem jabłkowym jest to najlepiej wchodzący alkohol na świecie. Ludzie się do niej przekonują, często można się spotkać z tą wódeczką na imprezach typu urodziny czy imieniny – dla mnie najwyższa ocena i dozgonna wierność marce :D!!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  ŻUBRÓWKA BISON GRASS 500ml

  ŻUBRÓWKA BISON GRASS 500ml

  Żubrówka Bison Grass – produkowana według tradycyjnych metod z dojrzewającego w dębowych beczkach maceratu trawy żubrowej. Jej cechą charakterystyczną jest umieszczone w butelce źdźbło .Z odpowiednio przygotowanej trawy otrzymuje się ekstrakt, który zestawiany jest z najwyższej jakości spirytusem. Zgodnie z recepturą do produkcji Żubrówki wykorzystywana jest wyłącznie krystalicznie czysta woda.

Produkty powiązane

Produkty powiązane 2

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

MASZ
PYTANIA?

Zapytaj Naszego
specjeliste

Masz problem z wyborem odpowiedniego alkoholu? Być może szukasz alkoholu na wesele lub inną okazje? Poproś o pomoc Naszego specjaliste.

Tel. kontaktowy:
(+48) 533 406 629

NAPISZ DO NAS

biuro@alkohol-online.pl