

Brandy STOCK EX OLD XO 700ml
STOCK EX OLD XO to brandy, która jest starzona przez wiele lat w dębowych beczkach, co nadaje jej charakterystyczny kolor oraz bogaty, złożony smak.
W aromacie można wyczuć nuty suszonych owoców, przypraw, a także delikatne akcenty wanilii i dębu, które wspaniale współgrają ze sobą, tworząc harmonijną całość.
Brandy ta jest szczególnie polecana dla smakoszy, którzy poszukują trunku o wyrafinowanym charakterze, idealnego do degustacji w towarzystwie bliskich lub jako wyjątkowy dodatek do codziennych chwil relaksu.
STOCK EX OLD XO doskonale sprawdza się również jako składnik koktajli, dodając im elegancji i głębi smaku.
Do tego produktu nie dodano jeszcze żadnej opinii. Możesz to zrobić teraz, każda opinia jest dla Nas bardzo cenna.
Inne produkty z kategorii
Dołącz do klubu Konesera
Klub Konesera powstał z myślą o klientach, którzy regularnie dokonują zakupów
w Naszym sklepie i chcą wiedzieć o najlepszych okazjach.
Produkty w najlepszych
cenach
Wymieniaj punkty
na złotówki
Dowiedz się pierwszy
o promocjach
Łatwiejsze zwroty
produktów