Likiery, Aperitif, Nalewki   Jest 112 produktów.

Likiery, Aperitif, Nalewki

Alkohole o wyszukanym smaku i konsystencji, dedykowane do degustacji przed posiłkiem lub trunki o właściwościach leczniczych. Sztuka destylacji daje duży wybór w grupie likierów i nalewek. Nie zabrakło w naszej ofercie popularnego Advocata, egotycznego Blue Curacao czy wybornego dodatku do drinków w postaci Jagermeistera. Znajdą tu Państwo zarówno zaopatrzenie domowego barku jak i pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Podkategorie

  • Likiery

    Likiery to alkohole wyróżniające się smakiem. Stanowią mieszankę destylatu i dodatków, decydujących o aromacie, które łączone są poprzez macerację - zalanie składników smakowych alkoholem. Przez swoją delikatność oraz wyszukany smak znajdują popularność szczególnie wśród kobiet. Likiery stanowią doskonały dodatek w kuchni oraz przy przygotowaniu drinków i koktajli. Uwagę tych produktów przykuwają zazwyczaj buteleczki w bardzo eleganckim stylu.

  • Aperitif

    Za ważny element posiłku przyjęty został tzw. Aperitif. Spożywany na stojąco alkohol, najczęściej jako wyciąg ziołowy lub korzenny, ma na celu pobudzić apetyt przed podaniem posiłku. W Polsce za aperitif uznaję się czystą wódkę, w Italii przed posileniem się często pija się wermut, we Fancji pasis, a w Hiszpanii wytrawne fino. Wraz z aperitifem warto jest podać przekąski w postaci orzeszków lub czipsów.

  • Nalewki

    Choć z reguły stanowi nieodzowny element babcinej spiżarni lub domowej apteczki, jej popularność na półkach sklepowych wciąż rośnie. Nalewka, bo o niej tu mowa, alkoholowy wyciąg z owoców, ziół lub korzeni, bardzo często o leczniczych efektach. Nalewki podaje się w małych kieliszkach i smakuje powoli, gdyż ze względu na wysoką słodycz i skład chemiczny nie zaleca się zażywać ich w dużych ilościach.

na stronę
Pokazuje 22 - 42 z 112 elementów
 

MASZ
PYTANIA?

Zapytaj Naszego
specjeliste

Masz problem z wyborem odpowiedniego alkoholu? Być może szukasz alkoholu na odpowiednią okazje? Poproś o pomoc Naszego specjaliste.

Tel. kontaktowy:
(+48) 798 972 914

NAPISZ DO NAS

biuro@alkohol-online.pl