Twoje zamówienie close
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy
Alkohole online – czy warto kupować trunki przez internet?

Alkohole online – czy warto kupować trunki przez internet?

Data publikacji: 2019-09-09

Z roku na rok sprzedaż internetowa notuje kolejne rekordy. Roczna wartość obrotu na polskim rynku z tytuły handlu online to aż 40 mld zł. Być może nie jesteśmy jeszcze w ścisłej czołówce państw, które kupują w sieci, jednak z roku na rok taka forma zakupów przypada do gustu większej ilości Polaków. Wyjątkowym asortymentem do kupowania w sieci są alkohole. Czy zdarzyło Ci się kiedyś kupować trunki w sieci? Jeśli nie, to sprawdź ile zalet kryją w sobie alkohole online!

Alkohole online – największy wybór

Pierwszą, bardzo wyraźną zaletą jest wybór, jaki mają w swojej ofercie internetowe sklepy z alkoholami. Oprócz pozycji, które znajdziemy w lokalnym monopolowym lub popularnym markecie, alkohole online to przede wszystkim wyszukane trunki z różnych zakątków świata. Oryginalna whiskey, limitowana edycja luksusowego koniaku, sprowadzane z dalekiego kraju czerwone wino, a może rzemieślnicze piwo, o które trudno w Twojej okolicy? Zamawiając alkohole online możesz wyrwać się nieco z rutyny i odbyć ciekawą, międzynarodową podróż po trunkach świata. To także doskonała okazja na wyrwanie białego kruka – prawdziwej perełki dla kolekcjonerów i entuzjastów dobrej klasy alkoholu. Na prezent jak znalazł!

Alkohole online – a co z dostawą?

Przyznam szczerze, że przed pierwszym zakupem alkoholu online najbardziej martwiła mnie dostawa. To przecież niemała sumka za dobrej marki trunek, ale… w szklanym opakowaniu! Przed oczami pojawiły się znane niektórym z nas sceny, w których kurierzy słynnych firm bez pardonu rzucają paczkami po całym samochodzie dostawczym. Uspokajamy więc – możecie śmiało zamawiać alkohole online, dostawa jest bezpieczna i doskonale zabezpieczona. Sklepy internetowe z alkoholami współpracują w większości ze sprawdzonymi firmami dostawczymi, a warunkiem tej współpracy jest ostrożna dostawa szklanej zawartości paczki do rąk klienta.

Zapytacie – a co z ceną? Czy opłaca się kupować alkohole online na pojedyncze butelki? Koszt dostawy może wydawać się niepotrzebnym podrożeniem sprawy, ale spójrzmy na to inaczej… Czy szukając wyjątkowego gatunku wina białego, whiskey, rumu czy kraftowego piwa, nie będziemy musieli przejechać się gdzieś autem lub komunikacją publiczną? Koszty takiej wyprawy do dobrze zaopatrzonego sklepu z alkoholami rośnie, jeśli jesteśmy mieszkańcami małej miejscowości lub wsi. Wówczas dostawa alkoholu kupionego online jest nie tylko wygodna, ale, wliczając w to nawet koszty dostawy, całkiem opłacalna.

Hurtownia alkoholi – cennik z myślą o imprezach okolicznościowych

Bardzo ciekawą ofertą, jaką oferuję sklep z alkoholami online, jest możliwość hurtowego zakupu trunków z dostawą pod wskazany adres. To niesamowicie wygodna opcja, gdy potrzebujemy np. wódkę weselną lub piwo na dużą imprezę okolicznościową. Alkohole kupowane hurtowo są oczywiście o wiele tańsze niż w sprzedaży detalicznej. Olbrzymią zaletą jest też dowóz alkoholu zamówionego online we wskazany adres, na umówiony wcześniej dzień. Prawda, że wygodne?

Zobacz również: Gdzie kupić Alkohol na wesele?