Twoje zamówienie close
Łącznie do zapłaty: 0,00 zł
Kontynuuj zakupy
Dzień Chłopaka - pomysły na prezenty

Dzień Chłopaka - pomysły na prezenty

Data publikacji: 2018-09-04

Ja uważam, że skoro nasi mężczyźni świętują nasz dzień, to należy im się ich własny, wyjątkowy. Dlatego chętnie celebruję to święto.

A jakie są pomysły na prezenty na Dzień Chłopaka? Oczywiście nie mówimy tu o takich osobistych prezentach, na które pomysł musi mieć każda osobno. Ale o tych bardziej uniwersalnych.

Wiem na przykład, że mój starszy brat uwielbia whisky. Poczytałam więc o różnych rodzajach tego trunku i wybrałam dla niego Szkocką Whisky Single Malt Ardbeg 10Yo, która jest bardzo zrównoważona, a wyczuć można w niej toffi i espresso. Mam nadzieję, że mu posmakuje.

Fot. Whisky Single Malt Ardbeg 10Yo

Za to mój młodszy brat nie przepada za tym alkoholem, więc wybrałam dla niego tradycyjną wódkę białą, a konkretnie Dębową Polską.

Fot. Wódka Dębowa Polska

Dla taty pomyślałam o koniaku. Remy Martin VSOP dla którego średni wiek to 8 lat. Koniak dobrze wpływa na krążenie i ciśnienie, więc myślę że będzie odpowiednim prezentem dla rodzica :)


Fot. Koniak Remy Martin VSOP

Jeśli chodzi o moją druga połowę, to również postawiłam na whisky. Tym razem wybrałam Glenfiddich 15 YO, bo wiem że to jego ulubiona.

Fot. Whisky Glenfiddich 15 YO

A Wy jakie prezenty robicie swoim mężczyznom?

Zobacz również: inne alkohole w naszym sklepie